http://lunarmanager.cz/

Kunda povidka

příručka přežití pro holky
na holky i na kluky
rande monika
quick cz
sofia sex brno
prostitutka jinak
slunečnice cz
prsteni mlade holky
cikanky mrdani
nahý holky na facebooku

Naplněná - Erotické povídky

kunda povidkaSekce erotických povídek sepsaných přímo samotnými čtenáři. Erotické povídky. Najdete zde na 600 erotických povídek od samotných čtenářů a jejich počet se díky Vaší přízni a aktivitě neustále zvyšuje.

Jak jsem mrdal svou nejstarší kundu

Nejlepší amatérská porno videa a domácí péčko najdete na těchto stránkách. Uvidíte zde nejenom zralé ženy a paničky, ale i mladinké školačky a studentky, které mají chlupaté kundy, hladce vyholené píči, velká prsa i malé kozičky, klasické šukání do kundy, anální sex, honění kundy v podání dívčí onanie, výstřiky do úst a polykání semene, creampie

Zralé ženy - erotické povídky - Teta Dáša

Na oběd šli všichni kluci nazí, snad aby mi dali najevo, že dnešní den ještě zdaleka nekončí. Jana s Terkou dodělávali oběd a to že se kolem nich procházejí kluci jen tak jim evidentně nevadilo.

Statek 4 – Erotické povídky

Dostal jsem strašnou chuť zjistit, jak asi babiččina kunda chutná, tak jsem z ní prsty vytáhl a celé jsem je olízal. Chutnala božsky a já cítil, jak mi v klacku tepe. Střídavě jsem jí tam strkal prsty a olizoval je až měla celou prdel mokrou od svých šťáv a mých slin.

Past na babičku – Erotické povídky

kunda povidkaJiž pár dní se mi v noci zdají divoké sny, a ráno se probouzím s vlhkem v rozkroku. na prostěradle je podivná skvrna, zkoumám co seto stalo rukou si prohlížím přirození, je citlivé na každý dotek, přetahuji kůžičku tvrdne mi, párkrát to udělám je to příjemné, stisknu rukou trochu víc pohyby ruky po mém přirození se najednou zrychlují ze špičky mi vystřikuje

Erotické povídky - Povídka.cz - povidka.cz

Mar 03, 2013 · Nadržená kunda Školení už probíhalo druhý den. Hlavu jsem měl jako pátrací balon a večer uléhal sám do postele a poslouchal zvuky linoucí se z vedlejšího pokoje, kde se obšťastňovali navzájem kolegové a kolegyně z našeho kursu.

Nadržená kunda - Erotické povídky

Její kunda byla mokrá a krásně teplá a Dáše se začala vzdouvat prsa a trhavě dýchala. Néé néé, ano, ano je to moc krásné, nepřestávej šeptala a já jí pomalu tlačil na sedačku a při tom stáhl její župan.

Vaše erotické povídky - vase-eroticke-povidky.cz

Chtivá kunda. Pro mladé hochy jsem již stará ženská i když mi je čtyřicet jedna let,přesto mi mnoho mladíků kouká na mé kozy a zadek.Udělalo se

Chtivá kunda - Povídka.cz - povidka.cz

Než jsem se vzpamatoval, nabodla se a prudce dosedala až na kořen ocasu a málem mi rozdrtila narvané koule. Štípal jsem dál naběhlé bradavky, Jana se stále prudce nabodávala a najednou jsem cítil jak její kunda svírá mého čuráka jako v kleštích. Najednou na mne padla a byla jako bez života.