http://lunarmanager.cz/

Piča význam

nahe zeny prsa sex
amateři honění
o kurva meme
rande na slep
spolecnice praha zapad
aktualně .cz
amateri darovat clenstvi
amateri jizni cechy
mrdani ve veznici
gay sex doma

12 nejkrásnějších českých kosočtverců – G.cz

Další častou kategorií vulgarismů jsou slova, která časem změnila svůj význam. Božena Němcová a Jaroslav Hašek ve svých knihách používali slovo šukat v původním významu, který znamená pohyb po malém prostoru. Dnes slovem šukat označujeme pohlavní styk. Stejnou proměnou prošlo i slovo mrdat.

Výkladový slovník cizích slov - význam výrazu píča

Výklad významu cizích slov. výraz : význam : pica-standardní velikost písma psacího stroje při rozestupu písmen 2,6 mm

pica (lékařství) - ABZ.cz: slovník cizích slov

piča významKunda může být: synonymum pro slovo píča, resp. vulva, pochází z psané formy anglického slova cunt, které se ale správně čte kənt. v geografii Kunda – město v Estonsku Kunda (řeka) [..]

pica (lékařství) - ABZ.cz: slovník cizích slov

piča význampožívání nestravitelných (sklo, kovy, nerosty, horniny) a pro člověka neobvyklých předmětů (hlína, extrementy)

Etymologie jednoho nepěkného českého slova — PSK

piča významPíča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík , slovenským piča, polským piczka (a krajovým ostravským pitka), srbochorvatským pička, bulharským pička, ruským pičuga a maďarským picsa (vše analogického významu jako v češtině), dále slovinským picek, lotyšským pincis, španělským picha a anglickým pizzle

Piča – Wikipédia

Význam: požívání nestravitelných (sklo, kovy, nerosty, horniny) a pro člověka neobvyklých předmětů (hlína, extrementy) Knihy

pizda – Wikislovník

piča významNejpravděpodobněji je slovo piča však přece jen příbuzné s močením: pipi, lulu, lulat, rusky pisať, srbochorvatsky pišati, piškiti - to se smočí stéblo - kalamus v kalamáři a po takovém zvlhčení lze psát. Tohoto rodu je i francouzské pissar a pissoire i anglické piss - scanky, nesprávně chcanky.

Výkladový slovník cizích slov - význam výrazu rauš

Toto je rozlišovacia stránka.Obsahuje rozličné významy uvedeného hesla. Ak ste sa sem dostali cez odkaz v článku, prosím, vráťte sa a opravte ho tak, aby odkazoval priamo na najvhodnejší význam.

Definice A Význam Kunda

Překlad slov a slovíček z češtiny do slovenštiny zdarma. Slovenský slovník (česko-slovenský slovník / čeština - slovenština [slovenčina])

Český jazyk a jeho sprostá slova. Vulgarismy a jejich původ

Ve starém slovníku jsem našel pro slovo piča význam slepičího pohlavního orgánu, otvoru. Tak se domnívám, že to byla hrubější forma nadávky,pro ženu, ve smyslu nejen, že je hloupá, ale že dá, podrží každému kohoutovi, něco jako kur-va.

Slovenský slovník - překlad piča z češtiny

pojídání částí, které nepatří mezi potraviny - vlasy, omítka: » přidat nový komentář. Navigace předchozí slovo: » pibimpap následující slovo: » pica (lékařství)

píča význam

V Bruselu ale ten symbol nenese stejný význam jako v Praze, takže autor kýženého výsledku stejně nedosáhne. To sice ne, ale sobě udělá radost. Znám Čecha, žijícího v Americe, kde si každý může nechat vyrobit své vlastní poštovní známky. Pořídil si známky s kosočtvercem, jejichž významu rozumí jen on sám.